قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

چرا ما هستیم

چرا ما هستیم
 
مطالب وبلاگ ادای دینی است به انقلاب اسلامی ایران

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

فرا رسیدن سال نو مبارک
سال 1389


نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin
 

 

شهرام همایون                                                 

نام برنامه:آخرین لحظه

موضوع برنامه : پیگیری مسائل مربوط ایران - گفت وشنود با بینندگان پیرامون بحث های تحریک آمیز- جمع آوری مبالغ همیاری از سوی بینندگان- مصاحبه با شخصیتهای سیاسی مخالف-                     

 

در برنامه های خود با بهره گیری از اصول جنبش های اجتماعی و کاربرد درست آن بعضا توانسته در ایران برخی را به شعار نویسی ,نصب پرچم و تجمعات اعتراض آمیز دعوت کند که این اقدام او در برخی از شهرهای ایران تا حدودی موفقیت آمیز بوده نظیر آنچه که در مشهد ,تهران و اصفهان اتفاق افتاد.                                           

 هر چند که تعداد کسانی که در این تجمعات حضور یافتند آنقدر نبود اما نقطه عطفی بود در ما هستیم و از آن مهمتر نشان دادن قدرت ما هستیم در خارج از کشور برای........                                               

 

اینکه او چه طور توانست این قدرت را ایجاد کند بعدا" مطلب تهیه خواهم کرد (حتما")

 

 

 

علیرضا نوری زاده

نام برنامه :پنجره ای رو به خانه پدری

موضوع برنامه :تحلیل و تفسیر اخبار و رویدادهای جهان و  بخصوص ایران –تماس های تلفنی به منظور مصاحبه با شخصیتهای سیاسی و گاه تروریستی

 

در برنامه های خود با گریزی به اخبار جهان زمینه را برای ورود به بحث درباره مسائل ایران آماده می کند و سعی می کند با فن بیان قوی که او را از سایرین متمایز می کند به تحلیل مسائل داخلی وخارجی ایران بپردازد البته از دیدگاه خود.                                                   

او در رسانه ماهواره ای صدای آمریکا به تحلیل خبرها می پردازد علاوه بر این او در روزنامه ها ی عربی و خارجی نیز قلم می زند                                                        

 

فرزاد فراهانی

نام برنامه:راه آینده

موضوع برنامه :فعالیتها و اقدامات حزب مشروطه ایران

 

در این برنامه فرزاد فراهانی هر هفته یکبار روز پنج شنبه از طریق کانال یک جدیدترین اخبار حزب مشروطه خارج نشین را  اعلام میکند . 

 این برنامه سعی به شناساندن تاریخ حزب مشروطه ایران و موفقیت های آن در برهه ای از تاریخ ایران و همچنین ترغیب بینندگان به شرکت و حضور فعال دراین حزب می کند.                                                           

                                                    

اخباری هم که در این برنامه اعلام می شود بیشتر جهت نشان دادن حرکات مثبت حزب است مثل:برپایی گردهمایی ها,روابط خارجی,ارتباط با بعضی ایرانی ها و... که همه در جهت نشان دادن پایداری و دوام حزب است وگرنه همه می دانیم تاریخ تکرار شدنی نیست.                

بنا به گزارش خود سایت هدف اصلی:

 

بخش عمده تلاشهای حزب برای همبستگی و رسیدن به تفاهم میان گرایشهای سیاسی گوناگون از طریق تماسهای شخصی فراوان و نوشته های آقای داریوش همایون(پسر عموی شهرام همایون) بوده است که امید میرود سرانجام با تلاش جمعی و حسن نیت به نتیجه برسد.

 

.این تنها در حد حرف نیست بلکه بنا به گزارش خود سایت که بنده راست بودن این گفته را تایید نمی کنم و احتمالا" بزرگ نمایی در کار بوه است اعلام می دارد که :

 

با آنکه افزایش اختناق و سرکوبگری در ایران ارتباط با مبارزان را دشوارتر کرده است هسته های حزبی در ایران به گسترش خود ادامه میدهند. در جریان انتخابات ریاست جمهوری بیش از سی هزار اطلاعیه حزب در تحریم انتخابات در چند شهر ایران پخش شد و حزب توانسته است کمکهائی به بعضی فعالان جنبش دانشجوئی بکند که...............

 

 

عسل پهلوان                          

نام برنامه : نسل من

موضوع برنامه:بررسی مسائل اجتماعی و سیاسی دانشجویان

 

او در این برنامه با بررسی مسائل دانشجویی سعی در دامان زدن به آن به عنوان یک حقوق از دست رفته از سوی دانشجویان  میکند.

یادم هست که در یکی از برنامه های خود دانشجویی با ایمیل از او درباره اینکه وضعیت غذا نابسامان است سوال میکند و او درجواب به آن دانشجو درباره اینکه چه کار کند می گوید:

 

قدم اول درباره چنین موضوعی اعتراض آرام هست(به کی!!!!!)

قدم بعدی باید شما و دوستانتان با یک همکاری گروهی اقدام به دور ریختن غذا کنید.

قدم بعدی که می تون برداشت اعتصاب و حتی کشانده آن به سطح شهر است.

 

مسلما" چنین ایده هایی فقط از سوی چنین اشخاصی برمی آید چرا که اولین و آخرین راه  برای حل چنین موضوعی گزارش به مقامات مربوطه جهت بالا بردن کیفیت عذاست .                                               

 

همایون هوشیار نژاد

نام برنامه :هوای تازه

موضوع برنامه:بررسی مسائل اجتماعی ,فرهنگی و سیاسی ایران

                                          

 ارائه خبرهای روز ایران و جهان

 

 

ضیا اتابای

نام برنامه:  

موضوع برنامه : گزارش و رویدادهای ایران و جهان

 

ضیا اتابای اولین فعالیت تلویزیونی خود را در اولین تلویزیون بیست و چهار ساعته ایرانی شروع کرد او در ابتدا حضور خود را به عنوان یک شخصیتی سیاسی نشان نداد و در برنامه های خود هر بیننده ای که اقدام به فحاشی و ناسزا علیه جمهوری اسلامی می کرد را دعوت به آرامش می کرد و اگر این اقدام موثر واقع نمی شد حتی اقدام به قطع تلفن می کرد .

اما بعد از چندی که ان ای تی وی , مخاطبان و هواداران زیادی را توانست جلب کند او خود را به عنوان یک شخصیت سیاسی معرفی کرد و سعی کرد به عنوان یک لیدر سیاسی زمام امور را در دست بگیرد .

اطلاعات سیاسی او هر چند که اندک می باشد اما همین مقدار کم نیز بواسطه تجربه حضور در شبکه های سیاسی و نشت و برخاست او با چهر های سیاسی  کسب شده .

ضیا اتابای قبل از انقلاب مردم ایران به عنوان یک خواننده در کاباره های تهران و ... به خوانندگی می پرداخت.

پس از فرار از ایران او آنچنان خواننده مشهوری نبود و شهرت او بواسطه مدیر شبکه تلویزیونی بود که با همکاری همسرش پروین اتابای به راه انداخته بود .

 

 

  شهرام کلهر

نام برنامه : پادشاهی خدا

موضوع برنامه :بازخوانی قرائتی متفاوت از دین اسلام

 

برنامه هایی که او به نام پادشاهی خدا و برای تبلیغ دین اسلام تهیه می کند در حقیقت تعریفی است جدید و متفاوت از دین اسلام.

اینکه او آیا صلاحیت چنین مقامی را دارد که کتاب قرآن کریم را به نقد وبررسی بپردازد و یا بتواند به عنوان یک مسلمان مجتهد جوابگوی سوالات بیشمار و گاه عجیب و غریب مردم باشد هنوز مشخص نیست.

در حقیقت همه می توانند برداشت شخصی خود را از دین اسلام ابراز دارند اما اینکه در یک تلویزیون آن هم با محتوی ضد دینی و حکومت دینی چرا یک چنین شخصی باید حضور یابد , آنقدرهضم چنین موضوعی سخت و دشوار است که جواب دادن به آن نیاز به دانش و البته تحقیق دارد که انشالله حتما در آینده به آن اشاره خواهم کرد.

   

 

 

سوزی یاشار

نام برنامه :صدای مردم

موضوع برنامه :رخدادهای سیاسی ,فرهنگی و اجتماعی  ایران

 

 در برنامه های خود به تحلیل خبرهای ایران و جهان می پردازد و در بینابین تحلیل ها  به تیکه پراکنی  می پردازد که نامربوط به شخصیتهای سیاسی ایران نیست در کل هدف برنامه ارائه اخباری است که بیشتر روی تضعیف روحیه مردم ایران  تکیه دارد.

 

 

 

پرویز ناظریان                

نام برنامه :اخبار

موضوع برنامه :اخبار ایران و جهان

 

مدتی است که به عنوان مجری بخش خبری در شبکه ما هستیم مشغول است .

 

 

 

 


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

بزودی  عوامل برنامه ساز کانال یک 


بزودی


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin


رضا فاضلی در تاريخ دوازدهم تير ماه 1314 چشم به جهان گشود و در بیست و چهارم فروردین 1388 چشم از جهان بست. محل تولد او در عودلاجان تهران بوده و وی دوران کودکی اش را در خيابان اسماعيل بزاز کوچه صالحی گذرانده است. رشته ابتدائی را در مدارس نوشيروان و خيام تمام کرد و دوره متوسطه را در دبيرستان های پهلوی و فرخی بپايان رسانيد. از ماه ژوئيه 2005 رضا فاضلی به دعوت آقای امير شجره به تلويزيون پارس دعوت شد و تا امروز همکاری خود را با پخش برنامه «نويد آزادی» که از تلويزيون آزادی شروع شده بود ادامه ميدهد. سرگذشت رضا فاضلی از 28 امرداد 1332 تا 28 امرداد 1365 در کتابی بنام Survivor توسط شرکت First Book در سال 2001 در آمريکا بچاپ رسيد.


برای مشاهده بیشتر بروی ادامه مطلب کلیک کنید                                          ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin
                                                   

در حالی که پس از انتشار فیلم مستند «چگونگی قتل ندا آقاسلطان» تردیدها درباره مرگ وی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور بشدت افزایش یافت، با انتشار خبر ديدار کاسپین ماکان (نامزد ندا آقاسلطان) از تل‌آویو این موضوع رنگ بیشتری از واقعیت به خود گرفت.
واحد مرکزی خبر، در ادامه اين خبر به نقل از لوپاریزین چاپ پاریس، نوشت فردی به نام کاسپین ماکان به تل‌آویو می‌رود تا با برخی مسؤولان رژیم صهیونیستی دیدار کند.
لوپاریزین نوشت سفر به تل‌آویو پس از دیدار با نمایندگان چند کشور اروپایی صورت خواهد گرفت.استفاده تبلیغاتی از مرگ ندا آقاسلطان که با سفر کاسپین ماکان به تل‌آویو و دیدار با برخی نمایندگان چند کشور اروپایی وارد مرحله جدید شده است، بار دیگر «عدم وابستگی فرقه سبز» به کشورهای مخالف ایران را با چالش جدی مواجه می‌کند.
از سوی دیگر ماکان در حالی در آینده‌ای نزدیک به تل‌آویو سفر می‌کند که حامیان فرضیه «قتل ندا آقاسلطان به وسیله نیروهای امنیتی ایران» نتوانستند به شبهات مطرح شده درباره قتل ندا آقا‌سلطان سخن گویند. اینکه چرا آرش حجازی، دانشجوی ایرانی مقیم انگلیس که چند روز قبل از مرگ ندا آقاسلطان وارد ایران شده در صحنه قتل وی نقش بسیار پررنگی داشت و نهایتا یک روز پس از این ماجرا به انگلستان بازگشته و به تشریح ماجرای قتل آقاسلطان، آنگونه که مطلوب رسانه‌های ضدایرانی است، می‌پردازد؟
منبع: روزنامه وطن امروز شماره380
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

سخنی با شما


ایده راه اندازی جنبش ما هستیم آن هم پس ار سالها فعالیت سیاسی لزوما" یک تصمیم  برای باقی ماندن و تحریف وضعیت نابسامان خود نبوده است چرا که این جنبش در واقعیت توانسته برخی از افکار را که به نوعی پراکنده بودند اما مخالف با جمهوری اسلامی ایران را به خود جلب کرده و آنان را در پیمودن راهی که خود نقشه طراحی آنرا کشیده اند کمک کند.


بنده با جستجوی عبارت "جنبش اجتماعی" به مطالبی برخوردم که هر چه بیشتر مطالعه کردم بیشتر به ذکاوت و هوش شهرام همایون و همکارانش در طرح یک مسئله جدید برای رویارویی با جمهوری اسلامی واقف شدم.


اینکه چقدر حرفهای آنها در رابطه با نظام جمهوری اسلامی ایران خسته کننده شده بود ر ا فکر نکنم که کسی دیگر رغبت به شنیدن انها داشت .هر شبکه سیاسی را که شما مشاهده می فرمودید یک مشت حرف های تکراری که ادمی از شنیدن آن به سطوح می آمد و در واقع یک نوع احساس دروغ بودن گفتار  را از سوی گوینده حس می کرد.


اما درست با طرح یک جنبش به نام "ما هستیم" که بر پایه جنبش اجتماعی بود نقطه عطفی  در راه مبارزه با جمهوری اسلامی ایران بود که اولا" دیگر طرح مسائل قدیمی به کلی در آن از یاد برده شده بود و تکیه بر رویدادهای اجتماعی در اولویت قرار گرفت.


درباره اینکه چه طور جنبش ما هستیم توانست بر پایه جنبش اجتماعی خود را مطرح کند در حال تهیه مطلب هستم اما اکنون تعریفی کامل درباره جنبش اجتماعی اماده کرده ام تا بعد .


برای مشاهده ادامه مطلب بروی ادامه مطلب کلیک کنیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin
 


مطالب زیر در سایت ما هستیم انتشار یافته که نشان از وحشت و ترس شدید شهرام همایون و همکاران وی است.


سازمان رهائی زنان در ایران همراه با مرکز نگهبان حقوق بشر در عراق، کمپینی را درحمایت از اپوزیسیون جمهوری اسلامی و علیه توطئه تروریستی این کشور و همکاری اینترپل اعلام کرده اند. سازمان رهائی زن و مرکز نگهبان حقوق بشر در فراخوان خود همه آزادیخواهان در دنیا را دعوت کرده اند که در مقابل توطئه جمهوری اسلامی علیه اپوزیسیون این رژیم که سالهاست علیه حکومت استبدای جمهوری اسلامی و برای جامعه ای سکولار و متمدن مبارزه میکنند و علیه اقدام مشترک جمهوری اسلامی و اینترپول اعتراض کنند.

نامه اعتراضی این کمپین به اینترپل از طرف ٢١٠ نفر از شخصیتهای شناخته شده سیاسی٬ ژورنالیست٬ اجتماعی و فرهنگی از کشورهای عرب زبان ساکن مراکش٬ سودان٬ مصر٬ تونس٬ عراق٬ لیبی٬ اردن٬ سوریه٬ فلسطین٬ بحرین٬ یمن٬ کویت٬ عربستان سعودی٬ لبنان٬ اسرائیل٬ بلغارستان٬ سوئد٬ فرانسه٬ آلمان٬ کانادا٬ انگلستان٬ استرالیا٬ دانمارک٬ نروژ٬ امریکا٬ هلند٬ روسیه٬ سوئیس٬ چکوسلواکی و فنلاند٬ امضا شده است.

 

"کمپین ایست به توطئه تروریستی جمهوری اسلامی" ضمن قدردانی از این اقدام مهم٬ همه نیروهای مسئول و همه انسانهای آزادیخواه و مترقی را به اعتراض علیه اقدام تروریستی جمهوری اسلامی و همکاری .

 

جالبترین نکته در این نامه اعتراضی این است که چرا شهرام همایون با اینکه مخالف عرب ها بوده و از آنان بیزاری می جست حالا دست به دامان همین اعراب شده و از آنان مدد می جوید.

نکته بعدی ذکر کشورهایی از قبیل رژیم صهیونیستی ، آمریکا،انگلستان و دیگر کشورهای حامی تروریست که نمونه بارز آن رژیم صهیونیستی و امریکاست که سالهاست در پی ناکامی های خود در صدد ضربه به نظام جمهوری اسلامی هستند.نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

علیرضا نوری‌زاده (زادهٔ ۳ تیر ۱۳۲۸ محله امیریه تهران)والدین سید نورالدین , ملک چیتگر  دوران دبیرستان (دبیرستان البرز تهران) روزنامه‌نگار، نویسنده و کارشناس مسائل سیاسی ایران و خاورمیانه و رئیس «مرکز مطالعات عربی ایرانی» در لندن است.نوری‌زاده خبرنگار دویچه وله، نویسنده الشرق الاوسط و کارشناس سیاسی صدای آمریکا است.

او کار نویسندگی را از نوجوانی با شعر و قصه و ترجمه سروده‌های شاعران معاصر عرب آغاز کرد. در آغاز ورود به دانشکده حقوق دانشگاه تهران به مجله فردوسی پیوست و پس از آن به معاونت سردبیری آن مجله درآمد. وی در دوره‌ای با گاهنامه‌های ادبی و هنری مانند آرش همکاری داشت و در سال ۱۳۵۲ برای ادامه تحصیل به انگلستان رفت. پس از دریافت دکترا در رشته جامعه‌شناسی سیاسی از دانشگاه لندن به ایران بازگشت و در سمت دبیر سیاسی روزنامه اطلاعات مشغول به کار شد. او در کنار فعالیت‌های روزنامه‌نگاری، سردبیری ماهنامه عرب‌زبان الموجز را در مرکز پژوهش‌های ایران و عرب برعهده دارد.

 

فعالیت‌ها

علیرضا نوری‌زاده در زمان انقلاب ۱۳۵۷، دبیر سیاسی روزنامهٔ اطلاعات بود. وی اکنون در لندن زندگی می‌کندو با الشرق الاوسط و صدای آمریکا همکاری دارد. علیرضا نوری‌زاده همچنین اجرای برنامه‌ای به نام «پنجره‌ای رو به خانه پدری» را در شبکه تلویزیونی کانال یک به عهده دارد. وی به غیر از زبان فارسی، به انگلیسی و عربی نیز مسلط است.[علیرضا نوری‌زاده هر ماهه (دوبار) با حضور در برنامه «دو روز اول» و در روزهای چهارشنبه‌ هر هفته، با حضور در برنامه تفسیر خبر در تلویزیون فارسی صدای آمریکا به شرح رخدادهای هر ماه و هر هفته ایران می‌پردازد.

منبع:ویکی پدیا


علیرضا نوری‌زاده (زادهٔ ۳ تیر ۱۳۲۸ محله امیریه تهران)والدین سید نورالدین , ملک چیتگر  دوران دبیرستان (دبیرستان البرز تهران) روزنامه‌نگار، نویسنده و کارشناس مسائل سیاسی ایران و خاورمیانه و رئیس «مرکز مطالعات عربی ایرانی» در لندن است.نوری‌زاده خبرنگار دویچه وله، نویسنده الشرق الاوسط و کارشناس سیاسی صدای آمریکا است.

او کار نویسندگی را از نوجوانی با شعر و قصه و ترجمه سروده‌های شاعران معاصر عرب آغاز کرد. در آغاز ورود به دانشکده حقوق دانشگاه تهران به مجله فردوسی پیوست و پس از آن به معاونت سردبیری آن مجله درآمد. وی در دوره‌ای با گاهنامه‌های ادبی و هنری مانند آرش همکاری داشت و در سال ۱۳۵۲ برای ادامه تحصیل به انگلستان رفت. پس از دریافت دکترا در رشته جامعه‌شناسی سیاسی از دانشگاه لندن به ایران بازگشت و در سمت دبیر سیاسی روزنامه اطلاعات مشغول به کار شد. او در کنار فعالیت‌های روزنامه‌نگاری، سردبیری ماهنامه عرب‌زبان الموجز را در مرکز پژوهش‌های ایران و عرب برعهده دارد.

 

فعالیت‌ها

علیرضا نوری‌زاده در زمان انقلاب ۱۳۵۷، دبیر سیاسی روزنامهٔ اطلاعات بود. وی اکنون در لندن زندگی می‌کندو با الشرق الاوسط و صدای آمریکا همکاری دارد. علیرضا نوری‌زاده همچنین اجرای برنامه‌ای به نام «پنجره‌ای رو به خانه پدری» را در شبکه تلویزیونی کانال یک به عهده دارد. وی به غیر از زبان فارسی، به انگلیسی و عربی نیز مسلط است.[علیرضا نوری‌زاده هر ماهه (دوبار) با حضور در برنامه «دو روز اول» و در روزهای چهارشنبه‌ هر هفته، با حضور در برنامه تفسیر خبر در تلویزیون فارسی صدای آمریکا به شرح رخدادهای هر ماه و هر هفته ایران می‌پردازد.


برای مشاهده بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

سالها پیش با اختراع رادیو و تلویزیون توسط المو مارکونی وجان لابی برد تحول شگفتی در زندگی انسان و نحوه ارتباط بین آنها پدید آمد.شاید در ابتدا هدف از اختراع آن ارتباط هر چه بیشتر و سرگرمی انسان ها بوده باشد اما همینطور که گذشت زمان را نظاره می کنیم در خواهیم یافت که کم کم این ارتباط ساده روند رو به رشد را طی می کند و دولت ها و کسانی محدود که قدرت در اختیار داشتن ان را دارند از ان به عنوان وسیله ای برای ترویج عقاید و نظرات خود استفاده می کنند.

با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی این وسایل علاوه بر توانایی های قبلی خود دارای انواع مختلف با کاربردهای بسیار پیچیده و نامحدود شدند که از نمونه های بارز آن میتوان به اینترنت و ماهواره اشاره کرد که قابلیت در دسترس بودن در هر زمان و مکانی را دارند همچنین افراد میتوانند بدون هیچ محدودیتی از ان استفاده کنند.

حجم اطلاعات ومطالب ارائه شده از سوی این ابزار آنقدر گسترده و در حوزه های مختلف میباشد که  بیننده بدون هیچ تفکر و تاملی در مطالب ارائه شده تنها به دیدن و پذیرش آن اکتفا میکند و این پذیرش بدون استدلال  یا ناشی از عدم زمان کافی و یا عدم حوصله از سوی بیینده هست.

از همین جاست که بار مسئولیت اطلاع رسانی صحیح وشفاف سازی و رفع شبهات بر عهده ماست چرا که هم در شریعت و هم از نظر اخلاقی عهده دار این مسئولیت هستیم .

 

      "إِنّما يُؤمَر بالمعروفِ و يُنهى عن‌المنكر مومنٌ فيتعظ أو جاهِلٌ فيتعلَّم"

 

چندین سال است که رسانه ای با نام کانال یک  به مدیریت شهرام همایون تمام سعی و تلاش خود را در راه مبارزه علیه نظام جمهوری اسلامی گذاشته است و در این راه از همه ترفندها و تاکتیک های فریب و نیرنگ استفاده کرده که شاید هر چند اندک هم به هدف شوم خود و همکاران خود دست یابد اما ………


شخص شهرام همایون به همراه همکاران خود که در سرتاسر دنیا پراکنده شده اند هر روز تاکتیک جدیدی را برای ایجاد آشوب طرح میکنند که از نمونه های بارز آن در همین زمان مشخص جنبشی به نام ما هستیم بوده که در ابتدا با استقبال مواجه شد ان هم به دلایل زیر:

 

ناآگاهی جوانان در حمایت از این جنبش

ایجاد حس پیروزی جنبش از طریق نشان دادن عکس ها و فیلم

جمع آوری مبالغ هنگفتی پول از جانب ایرانیان و سازمان های آمریکایی

پشتیبانی  قوی از جانب برخی از اپوزوسیون خارج نشین

همراه بودن این جنبش همزمان با جنبش سبز (طرفداران موسوی)

همزمان بودن با آشوب های پس از انتخابات

تبلیغ فراوان قبل از شروع طرح ما هستیم

تاسیس رادیو پدر

و………
نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

متاسفانه جشن چهارشنبه سوری که یکی از اعیاد چندین هزار ساله ایرانیان است دستاویزی برای گروه های محارب شده که با استفاده از آن بتوانند به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه ای وارد کنند.


آموزش ساخت انواع نارنجک ها و استفاده از سلاح و آموزش باز کردن دستبند چه چیزی را دنبال می کند ایا هدف جز ایجاد آشوب است آن هم در آستانه عید نوروز که این عید را بر ما عزا کنند آنها دنبال آشوب هستند تا از آن برای مقاصد شوم خود استفاده کنند.


اما از این موضوع بی خبرند که وضعیت آن چنان که فکر می کنند نیست ِ خانواده ها سرگرم خرید برای عید هستند ِ جوانان سرگرم شادی و دنبال تفریحات خاص خود هستند و کسی هم حوصله این جور مسائل را ندارد چرا که لزوما" ضرورتی را برای انجام اقدامات تحریک آمیز نمی بینند آنها به چیزی که هستند قانع اند  ِ انها سرگرم ساختن آینده خود هستند.


اصلا" چرا باید دست به این جور کارها زد  ِ چرا باید کاری بکنند که هم ضرر به خودشان بزند و هم به جامعه.


اصلا" با این جور کارها ضربه ای به نظام می خورد .شاید در محاکم بین اللملی از این مسائل سوء استفاده کنند اما آنچه که در حقیقت اتفاق می افتد چیست؟


آیا جز خوشحالی کاذب سران فتنه و گروهک های مبارز علیه ایران است.


بیایید اعیادمان را آنچنان که بوده برگزار کنیم کجای تاریخ ایران خوانده ایم که از این اعیاد این طور استفاده کرده اند.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

پس از مدتها جستجو درباره زندگی شهرام همایون البته با استناد به گفته های خود و اسنادی که از او در دست است تصمیم به نشر آنچه که از واقعیت در مورد شهرام همایون است نموده ام.


در این پست ممکن است مطالبی را بخوانید که برای شما عجیب و غیرواقعی باشد ولی برای شما تکه فیلم هایی را آماده نموده ام که در صورت تمایل می توانید مشاهده فرمائید

                       

 بسم الله ارحمن الرحیم   

 

    

بیوگرافی شهرام همایون

شهرام همایون در سال ۱۳۳۶ در تهران در یک خانواده نسبتا مذهبی بدنیا آمد مادر او اهل کرمانشاه و پدراو اهل تهران بود تحصیلات دوره دبستان خود را در دبستان روزبه, به مدیریت آقای امیدی نیا  تا سال سوم دبستان گذراند لذا پس از دعوای سنگینی که با دوستانش در دبستان داشت مجبور به ترک دبستان روزبه شد و ادامه تحصیلات خود را در دبستان آئین دانش گذراند.

شایان ذکر است که مدیریت دبستان آئین دانش را شوهرعمه شهرام همایون برعهده داشت.(عمه شهرام همایون افتخار همایون نام دارد)

به گفته خود وی اولین عشق به جنس مخالف را در کلاس اول دبستان به معلم خود تجربه کرده است.(ای پدر سوخته)

پدر شهرام همایون کارمند ارشد بانک بوده  و از قضا سختگیری آن چنانی در مورد شهرام اعمال نمی کرده است .

در کلاس پنجم دبستان اقدام به تهیه یک مجله به نام تخت جمشید کرد که مورد بازخواست ساواک قرار گرفت که چه طور آنرا تهیه و توزیع می کرده است !!!!!!

پدربزرگ شهرام همایون قاسم صاحب جمعی نام دارد که از دارویش کرمانشاه بوده  و برای خرید وفروش عتیقه به تهران رفت و آمد داشته است.

دوره ششم از تحصیلات خود را در مدرسه نوبختی به مدیریت امام جمعه مسجد رحمتیه گذرانده که در همین سنین کم ایده بانک فرهنگیان را مطرح کرده و کسی هم از ایشان بایت این ایده تشکر نکرده( واقعا" انسان شاخ در می آورد!!!!

اولین حادثه تلخ زندگی او مرگ دوست وی آقای ناروئی نژاد بوده که بر اثر تصادف با موتورسیکلت بوده است.

اولین آشنایی و فعالیت او در یک حزب سیاسی با حزب ایران نوین بوده است که به عنوان خبرنگار مدارس برای آقای پور شریعتی خبر تهیه می کرده است پس از مدتی فعالیت او به عنوان معاون سازمان جوانان حزب در انتظامات انتخاب شد.

سمت معاون سازمان جوانان حزب ایران نوین را در سن کمتر از 18 سال احراز کرده است.

در سال 1354 که حزب ایران نوین منحل شد او به همراه دوستش بهرام افرهی در حزب رستاخیز فعالیت سیاسی خود را ادامه داد.

در حزب رستاخیز پسرعموی شهرام همایون به نام داریوش همایون در سمت قائم مقام مشغول به فعالیت بوده است.

هر چند که خود او به کسب این عناوین افتخار می کند اما به گفته خودش در حزب رستاخیز مسئول تهیه خبر درباره وضعیت آب و هوا,زنان,نظام وظیفه و..... بوده است .

شما فکر بکنید از چندین خبرنگار که هر کدام مسئول تهیه خبر در یک موضوع هستند آقای شهرام همایون درباره وضعیت آب وهوا گزارش میداده است (امروز هوای تهران اندکی تا قسمتی ابری)

همزمان با شور انقلابی که در همان سالها به راه افتاده بود آقای شهرام همایون به همراه دوست خود به نام رضا . م به فکر تاسیس یک روزنامه در طرفداری از شاه برخواست که این اقدام وی با شکست مواجه شد.


در 22 بهمن 1357 همزمان با پیرزوی انقلاب اسلامی ایران چرا ؟


چرا شهرام همایون به همراه خانواده خود تهران را به قصد شهریار کرج ترک کرد؟


چرا اسناد و مدارک خود را در حوضچه خانه  به آتش کشید؟


بعد از پیروزی انقلاب اسلامی او روزنامه بامداد را منتشر کرد در روزنامه بامداد عناصری مثل: جمشید چالنگی(صدای آمریکا)- آقای ربانی-آقای ظابطی-آقای ملک محمدی-آقای خرسند و...به همراه وی مشغول به نشر روزنامه شدند که متاسفانه باز هم راه را بیراهه رفتند و با سفارت آمریکا یک رابطه خارج از ظابطه برقرار کردند وهمین امرجناچه در ادامه خواهید خواند رو شد.


آدرس دفتر روزنامه بامداد واقع درچهارراه یوسف آباد –خیابان حافظ بوده است.


در مدت زمان فعالیت روزنامه وی به خاطر نشر اکاذیب و مطالب دورغین به زندان افتاد این اتفاق قبل از تسخیر لانه جاسوسی  بوده است ََِدر هنگام تسخیر لانه جاسوسی اسنادی دال بر همکاری شهرام همایون با سازمان های آمریکایی کشف شده که منجر به دستگیری وی به مدت چند سال شد اما این بار نیز به مانند گذشته از خطای او چشم پوشی شد و او دوباره آزاد شد.

او در این روزنامه با اطلاعات مذهبی که داشت سعی در گرفتن فتوا علیه اتفاقات میکرد.

بعد از آزادی وی او با همکاری مسعود بهنود اقدام به تهیه کاستی به نام کانال دو شد که یک برنامه رادیویی بود.


به گفته خود وی پس از انجام یک سری کارهای زیر زمینی یک کارخانه تهیه وسایل بهداشتی راه انداخت.


پس از مدتی وارد دنیای واردات و صادرات فرش شد و پول هنگفتی را به جیب زد و با فرار از ایران این بار پرونده ننگین خود را در خارج از ایران باز کرد.


او روزنامه بامداد را که اولین چاپ آن با طرح پرچم شیر و خورشید بود در آنسوی مرزها منتشر کرد .


او 100 شماره از این روزنامه را منتشر کرد و پس از دعوت ضیاء اتابای مشغول به فعالیت سیاسی مخرب این بار از طریق رسانه تلویزیونی پارس شد و پس از 10 سال فعالیت در حوزه رسانه های ماهواره ای سرنوشت ننگینی جز آنچه که امروز می بینید ندارد.


این بود خلاصه ای از زندگی نامه شهرام همایون که چیزی جز آوارگی و دوری از وطن و البته خیانت را به همراه نداشته است .

 

چند تکه فیلم از خود شهرام همایون هست که در مورد:

۱- عشق به جنس مخالف؟؟؟

۲-دعوایی که منجر به اخراج او از دبستان روزبه شد در سال سوم دبستان

۳ طرح ایده تاسیس بانک فرهنگیان در کلاس یازدهم!!!!

 ۴-تهیه خبر درباره وضعیت آب و هوا

۵-سوزاندن اسناد ومدارک

۶-کارهای زیر زمینی که منجر به تاسیس کارخانه تهیه وسایل بهداشتی شد

۷-آوارگی!!!!!!

 

فیلم ها در ادامه مطلب گنجانده شده است به ترتیب شمارهادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

ايران يك كشور بزرگ با جمعيت وسيع با جغرافياي قابل دفاع، زمين پيچيده و دسترسي به هدف‌هاي بسيار مهم است. اگر آمريكايي‌ها ديوانگي كرده و به ما حمله بكنند، ما در چارچوب مرزهايمان از خودمان دفاع نمي‌كنيم، ما يك دست بلند و پرتوان داريم كه در هر جايي مي‌توانيم منافع آمريكا را تهديد كنيم.

مؤسسه‌ آينده با دو مركز به نام‌هاي مؤسسه‌ اطلاعات "گالوپ " و بنياد صهيونيستي"زاگبي " متعلق به عناصر يهودي و صهيونيستي در آمريكا و يك مؤسسه‌ فرانسوي به نام"وي. ام " متعلق به مسئول انجمن دولتي فرانسه و آمريكا در ارتباط بود و اقدام به فروش اطلاعات به بيگانگان، نظرسازي و مستندسازي ادعاهاي دشمنان عليه نظام جمهورياسلامي مي‌كرده است.

برای ادامه بروی ادامه مطلب کلیک نمایید


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه دوازدهم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

پيامبر اسلام، حضرت محمد(ص) پيام آور صلح و معنويت و همچنين محور وحدت اسلامي در هميشه تاريخ است، رشد و اعتلاي انسانيت از مهمترين اهداف و دغدغه‌هاي آن حضرت بود .

پيامبر در سرزمين عرفات، پس از نماز ظهر و عصر، هزاران نفر از مسلمانان را مخاطب قرار داد و مردم را به برابري و برادري فراخواند ، به رعايت حقوق بانوان سفارش کرد، از شکستن حدود الهي بيم داد ، از ستمکاري و تجاوز به حقوق يکديگر بر حذر داشت و به تقوي توصيه کرد .

 

شک نيست يکي از مهمترين عوامل پيشرفت اسلام، اخلاق نيکو و برخورد متين و ملايم آن حضرت با مردم بود. او هميشه جانب عدل و انصاف را رعايت مي کرد و در تجارت به دروغ و تدليس متوسل نمي شد، هيچگاه در معامله سختگيرى نمي کرد، با کسى مجادله و لجاجت نداشت و کار خود را به ديگري واگذار نمي کرد .


                              

 

رسول اکرم (ص) : خدایا روزی کن مرا محبت خودت و محبت دوستدارانت را و محبت آنچه مرا به تو نزدیک می کند و محبت خودت را نزد من از آب خنک محبوب تر گردان.


نوشته شده در تاريخ جمعه هفتم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

بله این آقای شهرام همایون بار اول و دوم نیست که اینطوری از کوره در میره و عالم و آدم رو به باد فحش میگیره.هر کس که بر علیه اوست دشمن اوست و طبیعی است که هر که موافق او و کارهای او باشد دوست اوست این سیاست مسخره او که در دوران حال تاریخ مصرفش گذشته  هنور توسط خود او اجرا میشود و روز به روز از خیل هواداران او (فوقش ۱۰۰۰) کاسته میشود تا این آقا و همکاران پشت پرده او طرحی نو دراندازند و جوانهای این مرز و بوم را به جای آنکه دنبال پیشرفت و .... باشند رو از راه بدر میکنه و آخرش هم مثل تو فیلم وای وای وای میکنه و چه مسخره و نگین است برای رهبر جنبش ما هستیم .

آخه رهبر باید به قول خودش باادب ، بانزاکت و کلی از این حرفهای خوب باشد تا مردم بتونن بهش اعتماد کنن و خلاصه ....

 

حنای شما پیش ما رنگی نداره آقای شهرام همایون


به آدرس لینک زیر تشریف ببرید مشاهده کنید که....

http://video.google.com/videosearch?q=%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA+%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%85+%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86&hl=en&emb=0نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ششم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

به زودی مطلبی جامع و کامل و البته با ذکر همه


 حقایق و واقعیت ها که در حال حاضر در دست تهیه


 است با مستندات کافی خدمت شما بازدیدکنندگان


 محترم ارائه می کنم تا شاید در این پهنای گسترده


 اطلاعات چراغ روشنی باشد برای شناخت


 واقعیتهایی که در پس پرده ای از ابهام خود


 را آنچنان که نیستند معرفی می کنند.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه چهارم اسفند ۱۳۸۸ توسط admin

سرویس دفاع مقدس و انقلاب اسلامی: رئیس کمیسیون سیاست داخلی مجلس دستگیری سرکرده گروهک ترویستی جندالله را بیانگر تسلط و اشراف کامل اطلاعاتی نهادهای امنیتی‌مان دانست و گفت: دستگیری ریگی هیمنه قدرت و هماهنگی دستگاه‌های اطلاعاتی را مشخص کرد.

                                                                                                       

حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی که در سابقه خود فعالیت‌های اطلاعاتی نیز دارد، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، به تشریح ابعاد و دستاوردهای شناسایی و دستگیری عبدالملک ریگی سر کرده گروهک تروریستی جندالله پرداخت و گفت: این اقدام دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی اشراف کامل آنان را نشان داد و مشخص کرد که دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ما چه هیمنه و قدرتی در عملیات با یکدیگر در برخورد با گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب دارند. 

وی تأکید کرد: بازداشت سرکرده گروهک تروریستی جندالله نشان داد که جمهوری اسلامی ایران هرگاه اراده کند در هر نقطه‌ای آماده برخورد جدی با گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب است.

حسینیان در پاسخ به این شبهه دشمنان مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ایران پس از حوادث بعد از انتخابات در تمامی ابعاد تضعیف شده است، خطاب به آنان متذکر شد: اتفاقاً یکی از الطاف الهی حوادث پس از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری، بازسازی و بازخوانی مجدد نیروهای امنیتی از وضعیت خود بود.

وی ادامه داد: دستگاه‌های امنیتی پس از حوادث بعد از انتخابات با نگاهی به نواقص و کاستی‌های خود به بازنگری مجدد در فعالیت‌های خود پرداختند و با سرعت نواقص خود را برطرف کردند.

رئیس کمیسیون سیاست داخلی مجلس نمونه بارز اشراف اطلاعاتی و بازسازی نواقص دستگاه امنیتی را دستگیری ریگی و نیز انهدام جریان فتنه پس از انتخابات عنوان کرد و گفت: هر چند در انهدام جریان فتنه پس از انتخابات مردم نقش اول را داشتند، اما عملکرد دستگاه‌های اطلاعاتی در مهار کردن جریان فتنه بسیار مؤثر بود.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک